Jak to działa?

Nowy samochód w kilku prostych krokach

Znajdź swój wymarzony
samochód

Skonfiguruj dogodne dla Ciebie
warunki finansowania

Skontaktuj się z nami
(pomożemy dopełnić formalności)

Odbierz samochód i ciesz się
z jazdy!

Na czym polega fenomen Floteo?

Łączymy najlepsze cechy liderów branży motoryzacyjnej, z najtańszymi rozwiązaniami z segmentu finansowania pojazdów. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi sieciami dealerskimi w Polsce, mamy dostęp do dużych rabatów flotowych, dzięki którym dostarczamy naszym klientom fabrycznie nowe pojazdy, w zawsze najniższych cenach.

W przeciwieństwie do brokerów samochodowych, nie doliczamy do ceny samochodu żadnej prowizji. Nasze korzenie sięgają rynku finansowego, co z kolei pozwala na dostarczanie finansowania w postaci najmu lub leasingu o zerowej marży dla naszej firmy, czy doradcy leasingowego. To kolejne oszczędności, o których nie może być mowy, w przypadku firm, które swój biznes opierają na modelu “tani samochód-drogi leasing”.

Nasz pionierski, autorski model biznesowy, oparty jest na niskim, z góry ustalonym wynagrodzeniu, za dostarczenie jedynej w swoim rodzaju na rynku usługi – pośrednictwa w zorganizowaniu najtańszego finansowania zakupu nowego samochodu w najlepszej cenie jego nabycia na rynku.

Znanym i wiodącym sposobem finansowania pojazdów w Polsce jest leasing operacyjny. Jest to świetne rozwiązanie, dla osób pragnących wykupić po zakończeniu umowy leasingowej samochód na własność. Zwykle nie ma ograniczeń co do rocznego przebiegu pojazdu.

Dla tych, którzy cenią sobie częstą wymianę samochodu na nowy, niską miesięczną ratę i nie mają w planach wykupu swojego pojazdu, polecany jest zdobywający szturmem rynki zachodnie Wynajem Długoterminowy w formie leasingu operacyjnego, którego cechy przedstawiamy poniżej:

Korzyści z wynajmu długoterminowego

  • Niższe raty nawet o 60% w porównaniu do tradycyjnego leasingu ponieważ finansuje się tylko utratę wartości samochodu, a nie wartość całego pojazdu
  • Finansowanie najmu pojazdów odbywa się poprzez umowę leasingu operacyjnego
  • Umowa podpisywana jest na minimum 24 miesiące oraz uzgodniony limit kilometrów
  • Możliwość odliczenia podatku VAT z tytułu użytkowania pojazdów, w dozwolonej przepisami kwocie
  • Raty wynajmu to koszt uzyskania przychodu, obniżając wysokość podatku dochodowego.
  • Wynajmowane pojazdy nie obciążają bilansu firmy dzięki czemu zyskujesz zwiększenie płynności środków obrotowych
  • Oferta opiera się na stałej stopie procentowej co gwarantuje niezmienność raty finansowej w czasie trwania wynajmu
  • Spłacasz jedynie różnicę pomiędzy wartością zakupu a wartością końcową pojazdu która jest z góry ustalana na koniec umowy
  • Gwarantowany odkup pojazdu po zakończeniu umowy
  • Kompleksowy serwis w autoryzowanych stacjach dealerskich oraz auto zastępcze gwarantowane na czas naprawy
Zlecenie